پیشرفت را دوست داری اما احتمالا این روند خیلی برایت آهسته پیش میرود...

راز ساخت ۴ وبسایت پنج میلیونی در ماه

دوست عزیزم

هر آنچه که تا به امروز درباره طراحی وبسایت سودآور شنیده بودی اشتباه بوده است، چون نیاز به کدنویسی، تجربیات شکست طولانی مدت، و هزینه کردن های زیاد نیست.

مشکل بزرگ طراحانی که تا به حال با آنان بوده ام این بود که هیچوقت به خودشان زحمت زیر نظر گرفتن وبسایت های موفق و پولساز را نداده اند و همگی فقط به فکر استفاده از چند تا المان برای ساخت وبسایت های زیبا هستند.

مشکل بعدی این است که فکر میکنند فقط طراحی و زیباسازی برای مشتریانشان پول میسازند. در حالی که داستان چیز دیگریست.

 

اگر بتوانی طراح وبسایت فوق العاده پولساز بشوی (در ادامه میگویم چطور)، مشتریان حاضرند بیشتر از ۵ میلیون تومان به تو بدهند تا کارشان را انجام دهی. حتی میتوانی برای خودت هم در کارهایی که دوست داری وبسایت بزنی و به سود برسانی( همان کاری که من انجام داده ام)

تو میتوانی با نگاه کردن و بررسی وبسایت های موفق، در کمتر از ۲ هفته، به جایگاهی برسی که طراحان با چندین سال سابقه کار را کنار بزنی.

 

تصور کن

اینکه بتوانی وبسایت ۵ میلیونی با بازدهی بالا بدون کدنویسی بسازی، خیلی فوق العاده است. حالا فکر کن بتوانی هر ماه بیشتر از ۴ مشتری دست به نقد هم به راحتی بدست بیاوری تا برایشان سایت پربازده بسازی و این روند را هر هفته تکرار کنی.

سوال من از تو این است که اگر اطلاعاتی که در این صفحه گفتم را داشتی، چقدر زندگی ات با حال حاضر تفاوت داشت؟

اگر تا به حال طراح وبسایت نبودی، احتمالا این شرایط را تجربه میکردی:
 • خانواده ات بهت افتخار میکنند چون مهارتی را داری که در اطرافت کسی ندارد، چون فقط طراح نیستی. فردی هستی که میتواند سیستم های پولساز بسازد و زندگی مالی خوبی را هم دارد
 • هر روز به خودت افتخار میکنی، چون فردی هستی که قبلا نبودی و هر روز راز کسب و کارهای موفق را از دل کسب و کارشان بیرون میکشیدی و از آنها برای خودت و مشتریانت استفاده میکردی.
 • حسادت دوستان ات در کمال ناباوری بهت کمک میکند هر روز پیشرفت کنی چون راهت دیگر باز است و کسی نمیتواند جلوی پیشرفت تو را بگیرد.
 

اگر طراح وبسایت باشی و بتوانی وبسایت راه اندازی کنی، این شرایط را تجربه میکردی:

 • حالا میتوانی وبسایتی بسازی که از فروش اش مطمئن هستی
 • به مشتریانت وبسایتی تحویل می دهی که نرخ تبدیل بالایی دارد و فروش شان را چندین برابر قبل میکند.
 • اگر در گذشته یک ماه صرف راه اندازی یک وبسایت با نتایج پایین میکردی، حالا میتوانی در یک هفته وبسایتی بسازی که نتایج فوق العاده ای برای مشتری ات بسازد
 • روزهایی که به انتظار مشتری می نشستی تا شاید یکی کارش به کارت بیفتد را به کل فراموش میکردی. چون حالا قبل از اینکه پروژه قبلی تمام شود با مشتری بعدی قرارداد را بسته ای و مشتری ات لحظه شماری میکند تا وبسایت اش آماده منتشر شدن باشد.
 • دیگر کد نمیزنی. هر چقدر هم کار حرفه ای پیش رو داشته باشی، نیاز به کد زدن نداری.

 

راز ساخت ۴ وبسایت ۵ میلیونی در ماه

بدون کد، بدون سرمایه اولیه، فقط با کامپیوتر
اگر این شرایط را داری، این صفحه پُلی بین تو و خواسته هایت است.

۵ سال پیش در جایگاه دانش آموزی بودم. عاشق کارآفرینی و ساختن چیزهای ارزشمند با دست های خالی. تقریبا کار همیشگی ام بود. با خواندن کتابی متوجه شدم که از وب و فضای مجازی ارزش ها و پول های زیادی بدست می آید. من هم که عاشق کامپیوتر و کارآفرینی و تنبلی! ( تنبل از دید بقیه. چون چندتا کار فیزیکی رو امتحان کرده بودم و دو هفته بیشتر نتوانستم حرف های رئیس را تحمل کنم )

 

در زمینه وب شروع به یادگیری کردم و تجربه کردم. بیش از ۷۰۰ بار مسیر تغییر دادم تا به شرایط ایده آل برای طراحی برسم. (۷۰۰ قالب حرفه ای و رایگان را امتحان کردم)… سایت متا فکر را با دایی ام راه اندازی کردیم. نتایج در حد خودش خوب بود.

ولی پا را فراتر گذاشتم و اینستاگرام پرو را نیز راه اندازی کردم.

 

یک سایت حرفه ای با نرخ تبدیل باورنکردنی

نرخ تبدیل بالا یعنی توانایی این رو داشت که به صورت اتوماتیک افراد غریبه رو به مشتریان مشتاق تبدیل کند و این نرخ میانگین ۳۰ درصد بود. یعنی بالاترین نرخ تبدیل که تا به حال تجربه کرده بودم! از هر ۱۰۰ نفری که وارد سایت میشوند، ۳۰ نفر میانگین خرید دارند.

 

کمتر از ۶ ماه ۵۰۰۰ نسخه از محصولم را بدون کوچکترین هزینه تبلیغات فروختم

باور کردنی نبود ولی توانست زندگی ام را به شرایط کاملا جدیدی ببرد. دیگر هیچوقت کمبود مشتری نداشتم. برای هر کاری بخواهم میتوانم در عرض یک ماه مشتریان فوق العاده جذب کارم کنم و از همه مهمتر، کاری کنم که در همه جا در مورد وبسایت و کسب و کار من صحبت کنند!

تجربه این ۵ سال قوّت قلب من هستند. چون هر اتفاقی بیفتد، من باز هم از پس شرایط برمیام و سطح زندگی ام را به راحتی به مراحل بالاتر منتقل میکنم. کار راحتی نبود ولی انقدر لذت بخش بود که حتی متوجه گذر زمان نشدم.

حالا تصمیم گرفتم این علم و استراتژی ها را در اختیار خانواده ام بگذارم. وقتی داشتم اولین پارت دوره وبسایت پریمیوم را می ساختم، متوجه شدم خانواده دومی هم دارم که در این چند سال همواره با وبسایتم من را همراهی کرده اند. پس حیف است این فرصت بی نظیر را فقط با خانواده خودم به اشتراک بزارم و تصمیم گرفتم قبل از اینکه به انتهای دوره برسم، این صفحه را آماده کنم و همراهانم را همراه خانواده خودم آموزش دهم. 

 

در ادامه متوجه می شوی که چرا این دوره، بهترین دوره ای خواهد بود که تا به حال ساخته شده.

آن چیزی که من به تو در طی این دوره یاد خواهم داد بهت کمک میکند از صفر، یک سایت با بازدهی و نرخ تبدیل بالا بسازی تا بتوانی برای خودت و مشتریانت پول بسازی.

 

ساخت سایت حرفه ای و درجه یک بدون کار سخت، بدون صحیح و خطا و استفاده از تمپلیت های حرفه ای و قابل ویرایش یک مهارت هست، و افزایش بازدهی و نرخ تبدیل هم مهارت حرفه ای دیگر.

بخش سوم هم پیدا کردن مشتریان دست به نقد این خدمات به حالتی که هیچکدام از طراحان حرفه ای به آن سمت نرفته اند و این یک بازار بکر برای کار در این زمینه است.

کدام دسته از مشتریان حاضر هستند چندین میلیون تومان برای ساختن سایتی مانند این، پول پرداخت کنند؟

می خواهم لیستی از برخی از برند هایی که در چند سال اخیر مشتری من بودند را بنویسم.
 • برندهای آموزشی در حوزه موفقیت، فیتنس، ویدئو مارکتینگ، برنامه نویسی، دیجیتال مارکتینگ و اینستاگرام و تلگرام مارکتینگ 
 • مشاوران و مربی های خصوصی حوزه کسب و کار
 • برند ها و شرکت های تولید کننده وسایل و مکمل های بدنسازی
 • واردکنندگان عطر و ادکلن های اورجینال
 • واردکنندگان قطعات سفارشی اتومبیل
 • واردکنندگان و فروشندگان نقره جات
 • مشاوران و آژانس های تبلیغاتی
 • طراحان نرم افزارهای تبلیغاتی
 • مشاوران املاک
 

اینها فقط لیست برخی از مشتریان و حوزه هایی بودند که با آنها کار کردم. اما اگر بخواهم بهترین و دست به نقد ترین مشتریان طراحی وبسایت را نام ببرم، این حوزه ها را نام خواهم برد:

 • سخنرانان و برگزارکنندگان سمینارهای آموزشی
 • برند های شخصی یا سازمانی که تولید کننده محصولات آموزشی هستند
 • برگزار کنندگان کلاس های کنکور
 • مشاوران خانواده و بهبود روابط عاطفی
 • مشاوران و کوچ های سرمایه گذاری و اقتصادی
 • اینفلوئنسر های شبکه های اجتماعی
 • پزشکان و جراحان بخصوص آن دسته ای که در حوزه زیبایی فعالیت دارند
 • تولید کنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی
 • وکلای دادگستری
 • سالن های زیبایی
 • طراحان و تولید کنندگان لباس که در صنعت مد فعالیت می کنند
 • مدرسان زبان های خارجی؛ انگلیسی، اسپانیایی، آلمان و چینی
 • تولید کنندگان و فروشندگان لوازم خانه بخصوص آشپزخانه و اتاق خواب
 • متخصصان شبکه های اجتماعی بخصوص اینستاگرام.
 • تولید کنندگان نرم افزار و اپلیکیشن
 • نویسندگان
 • و ده ها کسب و کار دیگر که الان حضور ذهن ندارم…
 
 

یک قانون ساده وجود دارد.

اگر فردی یا برندی بخواهد محصول یا خدماتی را بصورت آنلاین بفروش برساند به وبسایتی مانند این نیاز دارد.

اگر نگاهی به خرید های آنلاین ات بیاندازی متوجه می شوی سایت هایی مانند این را قبلا دیده ای (که احتمالا از میزان قدرتش بی خبر بودی) و بر اساس استراتژی هایی که آن ها داشتند تو تصمیم به خرید گرفتی.

 در واقع وبسایت نبض تپنده اقتصاد هر کسب و کاری است که محصولاتش را بصورت آنلاین می فروشد.

سیستم مطمئن و امتحان شده ای
برای ساختن وبسایت هایی که واقعا می فروشند

در ۵ سال اخیر کار اصلی من طراحی وبسایت و ساختن سایت هایی مانند این سایت بوده است. (چه برای خودم و چه برای مشتریانم)

و از همین طریق صدها میلیون تومان پول و سود بدست آورده ام.

برای بهبود تخصصم تا الان هزاران دلار برای شرکت در دوره های مسترمایند حرفه ای هزینه کرده ام. البته از انجام این کار واقعا خرسند هستم چون چیزهایی که آموختم به همراه تجربیاتی که بدست آوردم باعث شد امروز بتوانم وبسایت های فوق العاده ای بسازم که مثله ماشین پولسازی، پول میسازند.

 

اما صرفا انجام این کارها باعث نشد متد طراحی من منحصر به فرد شود.

من بسیاری از این تجارب را از راه سخت بدست آورده ام. یعنی شکست های متعددی که هزینه های زیادی را نیز برایم در بر داشت.

برای اینکه به یک متد و سیستم درست برسم مجبور بودم تمام متد ها را آزمایش کنم. چیزی که در طول این آزمایشات متوجه شدم این بود که شرایط از آنچه که در موردش صحبت میکنند خیلی متفاوت است و نیازمند کار شبانه روزی هست تا به نقطه ای رسید که بشود با سرعت بالا سایتی ساخت که حریف سایت های با قدمت طولانی مدت شود. در نهایت به سیستم ترکیبی رسیدم که نتیجه میداد. 

این سیستم ترکیبی در عین قدرتمند بودن، ساده نیز هست و دقیقا به همین دلیل است که همیشه برای ساختن تمام سایت ها از آن استفاده می کنم و همواره اثرگذار و نتیجه بخش است.

من نام این سیستم ترکیبی و قدرتمند را وبسایت پریمیوم گذاشتم چرا که در حقیقت می تواند وبسایت هایی بسازد که بیشترین نرخ تبدیل در دنیا را دارند.

معرفی سیستم وبسایت پریمیوم

برای اولین بار بعد از 5 سال در این محصول می توانی سیستم و متد وبسایت پریمیوم را بدست بیاوری و با ساختن سایتی مانند این برای خودت یا مشتریانت، فروش را چندین برابر قبل کنی.

تمام سیستم و تکنیک هایی که من برای ساختن وبسایت و صفحات آن استفاده می کنم به صورت ویدئویی و قدم به قدم در پریمیوم آموزش داده شده است تا تو نیز بتوانی به نتایج مشابه دست پیدا کنی.

می توانی همین امروز محصول را سفارش دهی اما قبل از اینکه بخواهی سفارش دهی اجازه بده نشان دهم چه چیزهایی در این محصول بدست خواهی آورد.

  چطور مشتریان دست به نقد برای سفارش طراحی سایت پیدا کنیم( متد اختصاصی که می تواند هر ماه برای تو سفارشات جدید طراحی سایت بیاورد)
  چطور بدون هیچ پیش زمینه ای و بدون کدنویسی، در ۲ روز وبسایت را راه اندازی کنیم
  چطور بتوانیم برای هر حوزه ای وبسایت حرفه ای راه اندازی کنیم تا مشتری حس کند سال ها در آن زمینه کار کرده ایم
  چطور اولین نسخه سایت ات را فقط در یک بعد از ظهر بسازی (با این تکنیک می توانی یک وبسایت بی نظیر را در حالی که در سفر هستی و از قدم زدن در ویلا لذت می بری در ظرف چند ساعت بسازی )
  چطور سایتی بسازی که مشتری بعد از دیدن آن با صدای بلند بگوید: وای این عالی است حتی خودم هم ترغیب شدم محصولات این سایت را بخرم (اتفاقی که تقریبا هر بار بعد از آماده سازی سایت مشتری برایم می افتد)
  چطور سایتی بسازی که هیچ نظیری ندارد و طرح اختصاصی خودت هست که در هیچ کجا نه قالب اش وجود دارد و نه از قبل کسی دیده.(متد اختصاصی تبدیل هر سایت تکراری به یک وبسایت عالی و بکر )
  چطوری بدون اینکه هیچ تجربه ای در طراحی داشته باشیم بتوانیم طوری طراحی کنیم که هر کسی بعد از دیدن آن، مدت ها آن را در ذهن مرور کند (تکنیکی که تو را از سایر طراحان جدا می کند)
  چهار فرمول ساخت سایت های حرفه ای که به خودی خود 80% فروش سایت را رقم می زنند.
  چطور از علم سیستم عصبی مغز و هوش احساسی استفاده کنیم تا سایتی بسازیم که نرخ تبدیل بالایی داشته باشد و از قبل موفقیت اش را تضمین کنیم (این تکنیک را یاد بگیر تا مشتریان برایت مشتری بیاورند)
  چرا 99% طراحان با اینکه زمان زیادی را صرف طراحی سایت می کنند اما نمیتوانند برای مشتری فروش ایجاد کنند. (اشاره: اکثر آنها روی چیزهایی متمرکز می شوند که صرفا وقت گیر هستند و کوچکترین تاثیری در فروش ندارند)
  دو روش تحقیق که حتما باید قبل از اینکه شروع به طراحی کنی آنها را انجام دهی. (مهارت حیاتی که باعث می شود در لیست طراحان وبسایت گرانقیمت قرار بگیری)

اجازه بده برای چند ثانیه مکث کنیم چون می خواهم چیز مهمی را بگویم.

 

حتی اگر از طراحی چیزی بیزار هستی می توانی توسط سیستم طراحی وبسایت پریمیوم، سایت های خارق العاده آماده کنی که خودت را هم شگفت زده کنند

 

  روی چه موضوعی به جای طراحی طولانی مدت و کسل کننده متمرکز شویم تا در نهایت میزان فروش واقعی را افزایش دهد. (اشتباهی که 98% طراحان حرفه ای مرتکب میشوند را تو نخواهی داشت)

در حقیقت برای ساختن سایتی مانند سایت هایی که من می سازم و برای مشتری سودآور است، به چیزی بیشتر از یک دوره آموزشی طراحی وبسایت نیاز خواهی داشت. 

 • به ابزارهای ساده و در عین حال حرفه ای نیاز خواهی داشت.
 • به قالب ها و تمپلیت های ساختاری نیاز خواهی داشت.
 • به بهترین نمونه سایت های موفق در دنیا نیاز خواهی داشت.
 • و…
 

به همین دلیل است که اگر امروز دوره وبسایت پریمیوم بخری این ها را در کنارش دریافت می کنی:

 پنل اختصاصی که در آن قدم به قدم (در قالب ویدیو های دوره) روش های ساخت سایت های پرمیوم و موفقی مانند این سایت، آموزش داده شده است.
 برترین کلکسیون از نمونه سایت های موفق دنیا که برای هر سایتی، آن ها را مهندسی معکوس می کنم.
 برنامه عادت های روزانه طراح وبسایت به همراه چک لیست آن که در موفقیت کاری ات بیشتر از هر چیز دیگری اثر مستقیم دارد.
 ابزارها و استور برد اختصاصی و امتحان شده من که برای ساختن سایت های همیشه برنده باید از آنها استفاده کنی تا 100% نتایج خارق العاده ای خلق کنی.
 چک لیست 20 قسمتی که برای ساخت سایت هایی که واقعا می فروشند باید از آن استفاده کنی.
 برگه اختصاصی سوال از مشتری برای گرفتن تمام اطلاعات حیاتی و مورد نیاز برای ساخت صفحات فوق العاده (تنها کاری که باید انجام دهی این است که این برگه را برای مشتری بفرستی تا آن را پر کند)
 و ده ها ابزار و تمپلیت دیگر که می توانند روند ساخت وبسایت پریمیوم را تسریع دهند.

وبسایت پریمیوم فقط یک دوره آموزش طراحی وبسایت نیست، بلکه تمام ابزارها و چیزهایی است که برای ساختن سایت موفقی که مشتری از نتایج آن 100% رضایت داشته باشد است.

 

به اضافه استراتژی گرفتن مشتری که
تا قبل از این هرگز درباره آن در جایی صحبت نشده

تصور کن تمام ابزارها و تکنیک های طراحی وبسایت حرفه ای را یاد بگیری، اگر نتوانی مشتری بگیری آنوقت به چه دردی می خورند؟  به همین خاطر بخشی از دوره وبسایت پریمیوم به استراتژی های گرفتن مشتری اختصاص یافته است که تا به امروز هرگز جایی درباره آن صحبت نکرده بودم و مانند یک راز برای خودم نگه داشته بودم.

می دانی بزرگترین مزیت این استراتژی ها در چیست؟ با استفاده از این استراتژی ها حتی نیازی نیست یک ریال برای تبلیغات هزینه کنی و یا چیزی از مارکتینگ و بازاریابی بدانی. ( به شرطی که استراتژی ها را به صورت مداوم انجام دهی)

تقریبا فراموش کردم بگویم این خرید 100% بدون ریسک است

اجازه بده خیلی ساده بگویم.

همین الان در دوره وبسایت پریمیوم شرکت کن. آن را امتحان کن و انجام بده. اگر در انتهای این دوره نتوانستی سایت سودآور چه برای خودت و چه برای مشتریان بسازی آنوقت من دو برابر مبلغی که پرداختی را به تو خواهم داد. یک بار برای اینکه نتیجه نگرفتی و بار دوم برای اینکه من وقت تو را گرفتم. منصفانه است؟

 

اگر هنوز سوالی در ذهن داری و یا برای خرید نیاز به مشاوره مستقیم داری می توانی با شماره ۰۹۹۰۹۳۰۱۱۲۸ بین ساعات ۱۰ صبح الی ۵ عصر تماس بگیری.

این دوره توسط وحید رسولی فرد آموزش داده می شود و در استودیو وحیدفرد تهیه و تولید گردیده است.

www.vahidfard.com

ssl