دسترسی آنی به آکادمی وبسایت پریمیوم؛ دوره ای که خیلی ها می گویند "بهترین دوره آموزش طراحی وبسایت است که تا به حال وجود داشته است!"

فقط چند ثانیه دیگر تا بدست آوردن دوره وبسایت پریمیوم فاصله داری. دوره ای که به تو توانایی ساختن وبسایت هایی را می دهد که میتوانند به صورت خودکار بازدیدکننده را با نرخ تبدیل بالایی به مشتریانت تبدیل کند.

و این استراتژی ها و فرمول ها به من کمک کرد تا تبدیل به گرانقیمت ترین طراح وبسایت ایران شوم.

 

خلاصه ای از آنچه که یاد خواهی گرفت

 

 

 فرمول طلایی ساخت وبسایت که برای ساختن صفحات میلیون دلاری  فقط از آن استفاده می شود. ( اشاره: فرمولی که تمام سایت های دنیا را بر اساس آن می سازند و به دیگران یاد نمی دهند.)
 فرمول ساخت وبسایت های فوق العاده که آنقدر ساده است که حتی باورت نمی شود صحت داشته باشد. ( اشاره: فرمولی که با آن برای محصولی، سایتی ساختم که دقیقا به مشابه سایت رقیب بود با این اختلاف که 40 برابر گران تر از محصول آنها بود و دیوانه وار فروش ایجاد کرد.)
 برگه اختصاصی و فرمول آماده سازی 80% سایت در 15 دقیقه ابتدای شروع. ( اشاره: اکثر طراحان زمان ساخت وبسایت و صفحات آن با این مشکل مواجه هستند که نمی دانند دقیقا باید چه چیزی بسازند یا ایده طراحی را از کجا پیدا کنند به همین خاطر روز ها و یا ماه ها وقتشان صرف ساختن سایتی می کنند که منجر به فروش نمی شود و دقیقا این اختلاف طراحان حرفه ای با آماتور است و به همین علت است که شرکت ها با اشتیاق حاضر هستند بیشتر از 10 میلیون تومان برای ساختن یک سایت عالی و در زمان کم پرداخت کنند.)
 فرمول ساختن صفحاتی که سریعا هر دو بعد منطقی و احساسی او را متقاعد می کند و وارد فاز تصمیم گیری برای خرید می کند. 
 فرمول ساختن سایتی که  مخاطب را وادار می کند تمام صفحات سایتمان را با دقت بخواند ( اشاره: این فرمول باعث می شود نرخ تبدیل مشتری بطور باور نکردنی افزایش پیدا کند.)
 فرمول پیدا کردن و گرفتن مشتریان طراحی وبسایت دست به نقد بدون خرج کردن یک ریال در تبلیغات یا فعالیت در شبکه های اجتماعی
 

این ها فقط برخی از فرمول هایی بود که در دوره وبسایت پریمیوم یاد می گیری و اطمینان می دهم که هیچ جای دیگری نمی توانی پیدا کنی. چرا؟

به 2 دلیل:

  • دلیل اول: من گران قیمت ترین طراح وبسایت ایران هستم و این فرمول ها چیزهایی هستند که سالها از آنها برای ساختن وبسایت های چند میلیون تومانی استفاده می کنم و هر بار نتایج خارق العاده ای به همراه داشتند.
  • دلیل دوم: دوره وبسایت پریمیوم حاصل 5 سال تجربه است. 

با افتخار وبسایت پریمیوم را 100% گارانتی می کنیم. با خیال راحت از فرمول های آن استفاده کن و جزوه اختصاصی خودت را بنویس اگر به هر دلیلی به چیزهایی که گفتیم دست پیدا نکردی کافیست به ما بگویی تا در همان ثانیه کل مبلغ را برایت کارت به کارت کنیم. اگر هنوز سوالی در ذهن داری و یا برای خرید نیاز به مشاوره مستقیم داری می توانی با شماره 09909301128 بین ساعات 10 صبح الی 5 عصر تماس بگیری.

وحید فرد تبلیغ نویس

این دوره توسط وحید رسولی فرد آموزش داده می شود و در استودیو وحیدفرد تهیه و تولید گردیده است.

www.vahidfard.com

ssl